MATERIÁLNE VECI

Kostoly a kaplnky
Fara
Škola

Kto by chcel pomôcť, tu je číslo účtu farnosti Dlhé Pole: SK 55 0900 0000 0000 7651 3195

Momentálne prispievate v prvonedeľných zbierkach na WC pri kostole. Zatiaľ ste v zbierkach a súkromných milodaroch darovali 14060 eur. Samozrejme zvonček do toho nepočítame, lebo treba priebežne z niečoho platiť aj energie (viac ako 2000 eur mesačne) a aj iné menšie (renovácie, rekonštrukcie, výmeny, ..., či doslova už havarijné rekonštrukcie. Dokonca mnohé rekonštrukcie okolo fary, ktoré sa po 50 - 80 rokoch musia robiť by sa nedali spraviť bez vloženia aj mojich osobných financií a najmä prác mojich priateľov ochotných často vzdať sa nároku na odmenu za práce, ktoré tu vykonali a vykonávajú.

Vďaka teda za každú podporu farnosti, veď je to predovšetkým vaša farnosť. A robím to pre vás, aby ste neboli duchovne, ale ani materiálne najslabšou farnosťou v okolí, akou by ste sa stali, keby som nenadviazal na snahy svojich predchodcov a neurobil pre vás to čo viem, teda spolu s vami a s Božou pomocou pozdvihnúť aj Dlhopoľskú farnosť.